TAGASI - Uudised

Soovin kõikidele imelist pühadeaega!

24.12.2023

Jõulude ajal olen ikka võtnud veidi aega ja järele mõeldud, keda tahaksin sel ilusal, soojust ja rõõmu täis ajal tänada.

 

Esimesena tänan muidugi kõiki lahkeid annetajaid – te teate, et ilma teieta ei oleks ka Gabrieli Loomade Elu turvakodu. Nii rahalised annetused kui asjad ja toit on kõik väga ära kulunud!

 

Tänan oma kodukliiniku Univet Loomakliinik töötajaid, eriti loomaarst Julia Kuhtat, kes minu loomade jaoks alati olemas on! Juba mitmendat aastat järjest tegi dr Kuhta turvakodule jõulukingi: 6 kastreerimist/steriliseerimist tasuta. See on väga suureks abiks ja olen sellise kingi eest südamest tänulik!

 

Aitäh transpordiabilistele, tänu kellele ei ole mul kunagi muret, kuidas kassid kliinikusse saavad. 

 

Tänan kohalikke Märjamaa inimesi – Mari, Andri, Mirko, Karmo ja Urmas -, kes on aidanud lisaruumide ehitusega. Mari, tema mees Andri ja sõber Mirko aitasid remontida ruumi, kus noored kassid saavad lahtiselt olla, ei pea enam ruumipuuduse tõttu puuris olema. Samasse ruumi annetasid Aivar ja Lüüli korraliku köögimööbli. Karmo ja Urmas aitasid ehitada pesuruumi ja külaliste jaoks tualettruumi. 

 

Tänan firmat Bestair, kes tuli turvakodu kiisudele vastu ja tegi õhksoojuspumbale koos paigaldusega suure allahindluse. Kasside ruumid on nüüd tunduvalt soojemad ja elektrit kulub ka kordades vähem!

 

Kui keegi siin nimeliselt mainimata jäi, ei tähenda see, et oleksin vähem tänulik. Kindlasti tahan, et kõik-kõik end vääriliselt märgatuna tunneksid. Teie südames on olnud soov teha head ja juba see teeb terve maailma natuke paremaks paigaks.

 

Soovin kõikidele imelist pühadeaega! Aitäh, et olete minuga! ❤️