TAGASI - Kodu-uudised

Sindy ja Cadet

15.11.2021

Sindyl ja Cadetil täitus novembri lõpus esimene imeline ja rõõmuküllane aasta oma kodus olemisest! ♥️

Kiisudel läks sisselamine kodus väga kiiresti, juba esimese päeva õhtul uudistasid nad kodus ringi ja leidsid endale lemmikud kohad. Üsna varsti sai ka selgeks, et Sindy ja Cadet on iseloomu poolest väga erinevad kassid. Kui Cadet on hästi uudishimulik, julge ja valjuhäälne, siis Sindy on nutikas, rahulik ja vaikne, juhul kui tal kõht tühi ei ole. Kui Sindyl on kõht tühi, siis ta oskab seda väga häälekalt ja nõudlikult väljendada.

Iseloomude erinevus väljendub näiteks ka selles, et kui keegi külla tuleb, siis Cadet on külalisi esimesena uksel tervitamas ja küsib asjalikult pai. Samas Sindy uudistab kaugemalt ja tuleb seltskonda siis kui tema jaoks on aeg õige. Erinevates toidu otsimisega seotud mängudes on Sindy alati esimesena kohal ja nuputab, kuidas ihaldatud maius kätte saada ja tavaliselt see õnnestub tal üsna kiiresti ja kergesti. Samal ajal Cadet jälgib ja õpib kõrvalt ning kui ta on näinud, kuidas see krõbin täpselt kätte saadakse, asub ise jõuliselt asja kallale.

Mõlemad kiisud on loomult väga sõbralikud ja armastavad oma inimeste lähedust, kammimist ja kõhu alt sügamist. Ka üksteisega saavad nad väga hästi läbi. Päeval pikutavad nad meie lähedal, kas kuskil tugitooli või kapi peal ja öösel magavad jalgade juures. Kui me koju jõuame, ootavad nad uksel või on just ukse poole jooksmas ja viskavad siis kohe pikali, et tervituseks mõned üle selja rullid teha. Alguses tegi seda ainult Sindy, aga peatselt õppis selle ka Cadet ära ning nüüd nad teevad neid rulle koos, peaaegu sünkroonis!

Kuigi enamus aega on mõlemad kiisud armsad kullatükikesed, siis aeg-ajalt meeldib neile ikka krutskeid ka teha. Cadeti lemmik vimka on igasuguste papist nurkade ja ka öökapile asetatud raamatute nurkade närimine, samuti meeldib talle inimeste äratamiseks peegli ees istuv asend võtta ja esimeste käppadega mööda peeglit joosta.

Sindyle meeldib teinekord kraanikausis musti nõusid nuusutamas käia ja vastu südaööd Cadeti taga ajada, just siis me tahaks juba magama sättida. Ent see on ka kõik. Ühtegi suurt mure või probleemi pole meil nendega olnud ja ka näiteks regulaarse küünte lõikamisega on nad kenasti ära harjunud.

Tunneme iga päev, et meil on meie kiisudega nii-nii vedanud ja samuti täname südamest Gabrieli, kes usaldas Sindy ja Cadeti meie hoolde. ♥️

Sindy Hopperi 🐺 ja Cadet Puffini 🦁 seiklustega saate end kursis hoida nende Instagrami vahendusel 📷@cats.and.servers