TAGASI - Leidsin kodu

Vitya

06.02.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.05.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kas Vityat mäletate? Tema tuli minu juurde kevade algul Riisiperest, kust olen ka varem kolooniakasse päästnud. Ehkki suur koloonia sai minevikus likvideeritud, tekkis kevadel samasse kohta järsku mitu uut triibikut – nendest said minu hoolealused Valya, Vanya ja Vitya.
Hoiukodusse sattudes käitus Vitya algul nagu täiesti metsik kass – susises, urises ja ründas. Ajapikku on ta aga tublisti leebunud ja end avama hakanud. Enam ta ei susise ega jookse ka kohe eest ära, mängib (eriti suur nõrkus on tal veemängude vastu), lubab pai teha ja on ka süles olnud. Päris ise ta veel siiski pai ja sülle küsima ei tule. Teiste kassidega on Vitya suhted head, ei ole mingeid konflikte.
Kuna edusammud on olnud väga suured juba kassitoas, kus palju kasse peab ühe inimese tähelepanu pärast võitlema, olen täiesti kindel, et oma kodus areneks ta veel kiiremini edasi. Kodu peab lihtsalt olema kannatlik ning arvestama, et Vityakesel võib aega minna, enne kui ta täiesti julgeks kassiks saab.
Kõigele lisaks on Vitya veel vahva pahura näoga, kuigi tegelikult on ta tuju enamasti väga hea.
Vitya on eelmise aasta kassipoeg, sündinud kevadel 2019. Kõik protseduurid on tal tehtud (vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja saanud korrapäraselt parasiiditõrjet) ja ta on valmis koju minema. Kui soovid temaga lähemalt tuttavaks saada, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku mulle kodu!