TAGASI - Leidsin kodu

Vello

12.12.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.02.2017
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Velise Velts sai oma nime Rapla maakonnas asuva küla järgi. Just sinna ta ühel ilusal päeval ei tea kust ilmus ning olles tutvunud ümbrusega, otsustas ühe pere õuele ennast mugavalt ka sisse seada. Paraku ei sobinud see pererahvale ning kassipoiss leidis peavarju minu juures turvakodus.
Vello on ilmselt kellegi kaotsiläinud kodukass, sest inimest ta ei pelga. Vastupidi – ta lausa jumaldab kahejalgseid. Piisab vaid silma vaatamisest, kui ta nurrumootor käivitub täistuuridel. Kassipoiss võib lõputult ennast sinu vastu nühkida ja paisid nuruda, kuid kõige rohkem naudib ta süles olemist, siis hakkavad käpakesed kohe sõtkuma. Velts lihtsalt väga-väga tahab olla inimese läheduses ja olla hoitud ning armastatud. Ainus, mida ta ei taha, on suletutiga mängimine. Just pulga nägemine tekitas temas nii suurt hirmu ja paanikat, et pidin selle kiiresti ära peitma. Ilmselt on olnud tal valusaid kogemusi, kas on teda löödud või hirmutatud mingi kepiga.
Kõik vajalikud protseduurid on nüüd tehtud ning tervisehädasid pole tuvastatud. Kiipi noorhärral ei olnud ja tema endisest perest ei ole ka mingeid märke, seega on Vello valmis minema uude koju. Kui sa tahad omale lemmikloomaks just sellist vahvat nurrumootorit, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Velloga kohtuma!