TAGASI - Otsin Kodu

Vanya

17.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.05.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Vanya ja Vitya on vennad ning pärit on nad Riisipere tänavatelt, kust on varemgi koduta kiisusid minu juurde hoiule tulnud. Nad varjusid autode alla ja liikusid ringi ohtlikul sõiduteel, kus ühe kaaslase eluke kahjuks õnnetult ka lõppes. Pidasin paremaks nad koos ema Valyaga turvalisemasse kohta toimetada.
Kui vend Vitya oli hoiukoju saabudes täis võitlustahet, siis vend Vanya oli rahumeelsem ja suuremat mürglit ei korraldanud. Vanya oli toitja näol juba pisut paikätt tunda saanud ja ei suhtunud inimesesse enam sellise umbusuga nagu tema vend või ema.
Mõlemad vennad on tänaseks kolinud kassituppa, kus nad uusi tutvusi sobitavad. Kuigi nad otseselt külg külje kõrval ei toimeta, võib siiski vahel märgata, et Vanya hoiab vend Vitya lähedusse. Vanyakesele saab vabalt ka paisid teha, see teda ei hirmuta ja ära ta eest ei jookse, kohati ta isegi naudib paitamist juba, kuid sülle võtmine ei meeldi talle sugugi. Kohe algab rapsimine ja kiiresti püüab ennast maha keerutada.
Hoiukodus läks harjumine üsna ladusalt ja nii ma usun läheks ka uues kodus, kuid nagu ikka peab arvestama, et mingi aja tahab poiss kuskil varjus olla ja rahulikult ümbrusega tutvuda.
Kui soovid kassipoisiga lähemalt tuttavaks saada, siis palun võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!