TAGASI - Otsin Kodu

Valya

07.12.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.05.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Valya on noor emane kiisu, kes pole ilmselt olnud kodukass. Tänavakassi pojana sündinud ja imekombel suureks sirgunud Valya, ilmus koos oma poegadega Riisipere kortermaja ette. Kassipere varjus parklas seisvate autode all ja lippas ringi ohtlikul sõiduteel, mistõttu kohalikud nende pärast suurt muret tundsid. Ühiselt otsustasime nad sealt kiiresti ära tuua.
Alguses tundis Valya inimese ees meeletut hirmu, tema ainus eesmärk oli põgeneda ja varjuda. Ajapikku ta küll leebus, kuid päris rahunemine võttis aega mitmeid kuid.
Tänaseks on ta kolinud koos poegade, Vitya ja Vanyaga kassituppa, kus ta heameelega teiste kasside seltsis aega veedab. Eriti meeldivad talle kõrgemad pesad, kust siis kogu kassitoa askeldamised talle hästi näha on.
Vahel õnnestub mõne paigi talle juba teha ja tundub, et see meeldib talle aina rohkem. Kahjuks on turvakodus lood aga nii, et suures kassiseltskonnas ei ole võimalik igale kiisule pakkuda nii palju individuaalset tähelepanu kui ta vajaks. Areng toimub palju kiiremini omas kodus omade inimestega, kus ei pea tähelepanu pärast mitmekümne teise kassiga võistlema. Kui sa oled valmis pakkuma endisele tänavakiisule kodu, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!