TAGASI - Leidsin kodu

Umberto

23.03.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 26.03.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Umberto, nooruke triibikpoiss, on sündinud ja kasvanud tänaval Paldiski kassikoloonias ning tema ainsad kokkupuuted inimesega olid vaid hetked, mil toitjatädi konservikarpidesse toitu puistas. Jah, võimalik, et toidukausi ümber sagides juhtus seljale ka mõni pai tädi poolt, kuid kes seda suure näljaga ikka tähele paneb. Inimesega kontakti otsida polnud poisil plaanis, vaid jälgis tema tegemisi teatud distantsilt, valmis kohe peitu pugema, kui vahemaa tema jaoks kahtlaselt lühikeseks jäi. Aasta alguses saabus Umberto koos ema ja tädiga turvakoju ning karantiinis olles oli just paras aeg poisiga lähemalt tutvust teha. Esimesed paid ja süllevõtmised ehmatasid kassipoisi päris kangeks, kuid see möödus üsna kiiresti ja varsti hakkas ta ise paisid nõudma, tasapisi ka sülle pugema.
Tänaseks on kohustuslik jälgimisaeg läbi, midagi tõsist Umbertol välja ei löönud ning ta sai suurde kassituppa teiste kiisudega tutvuma minna. Enamik kolooniast tulnud kasse on harjunud suure hulga omasugustega ja seltsimine läheb üsna rahumeelselt ning kuigi Umbertot võib näha palju ka teiste kiisude seltsis, pole ta unustanud oma lähedasi, ema ja tädi, kes samuti kassitoas on. Üsna tihti võib neid näha kolmekesi koos just uinakute ajal.
Umbertole on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning ta on valmis päris oma koju minema. Kassipoisiga on võimalik tulla tutvuma! Palun saada oma sooviga kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning leiame külastuseks sobiva aja.