TAGASI - Otsin Kodu

Ulla

15.03.2023
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.07.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tahaksin väga leida kodu armsale Ullale. Ullaga on tema elus väga halvasti käitutud, aga ta on tore ja omanäoline kass, kes väärib palju paremat!

Kui Ulla turvakoju saabus, kirjutasin temast nii: “Üks kassike nuttis mitu päeva võõraste inimeste ukse taga. Kiipi kontrollides selgus, et tal on ka omanik ning kodu seal samas lähedal. Jõudsin juba rõõmustada, et ometi kord saab eksinud kassike koju. Kõnele vastas tõre naisterahvas, et tema kass on kodus ning pikutab voodil ja teist ta sinna ei taha. Tõesti, registri järgi on selles peres ka teine kass, kumbki võetud eri varjupaigast. Järelepärimine varjupaika kinnitas, et kõnes oleva naisterahva nimele on tehtud leping ning kiisu on läinud novembris uude koju, vaid loetud kuud hiljem visati ta aga teadmata põhjusel tänavale ning rohkem näha ei soovita. Nagu öeldakse – valel on lühikesed jalad. On kuidas on, kassike on nüüd soojas ja kõht täis, nimeks panin talle Ulla ja loodan, et leian talle uue kodu, kuhu ta siiski päriseks saab jääda.”

Nüüdseks on Ulla juba mõnda aega minu turvakodus elanud ja on selge, et talle ei istu absoluutselt teised kassid (võib-olla oli just see hülgamise põhjus – kes teab). Ainult uriseb ja undab nende peale – seetõttu tuleb teda eraldatult hoida, mis on niigi kitsastes oludes muidugi raske. Ta vajaks kiiremas korras head kodu, kus ei oleks ees teisi kasse.
Veel tuleb arvestada, et talle ei meeldi ootamatu lähenemine, nt süllekrabamine või paitamine siis, kui ta selleks valmis pole. Ulla on küll sõbralik ja usaldav, kuid iseloomuga tegelane: katsuda võib teda siis, kui tema seda tahab ja lubab! Ta vajab kodu, kes tema piire austab.
Ulla on umbes 4-aastane kassitüdruk, ta on steriliseeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Lisaks on tal hiljuti ka hambad korda tehtud. Ullake on seega täiesti valmis oma koju minema.
Kui tunned, et tahaksid temaga lähemalt tuttavaks saada, kirjuta kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!