TAGASI - Leidsin kodu

Toomas

28.08.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 26.06.2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV, FeLV, FeCoV - kõik on negatiivne

Toomas, omadele Tom, on pärit Paldiski kassikolooniast – keegi oli teda seal õhupüssist lasknud nii, et kuul oli kõhu alla pidama jäänud ja see eemaldati kliinikus. 29. märtsil 2019 sai Toomas pärast pikka ootust Viimsisse koju, kuid kahjuks oli tema õnn üürike: juba paari kuu pärast kukkus ta oma kodu aknast alla ja sattus uuesti hulkurielu elama – ta hüljati. Mina sain sellest olukorrast kahjuks naabri kaudu teada alles 2020. aasta veebruaris, mil mu abiline kohe teda püüdma läks ja tagasi minu hoolde toimetas. Nüüd otsib Tom kodu, mis jääks tõesti igaveseks. Kui algselt minu juurde saabudes oli Toomas tõeline metslane, kes igal võimalusel ründas ja susises, siis nüüdseks on asjad täielikult muutunud: kui Tommike uue inimesega ära harjub, on ta ülimalt paimaias ja naudib lähedust väga! Tuleb aga arvestada, et uues kodus võib tal harjumisega siiski aega minna. Aga muidu on ta väga uudishimulik kass, ja lisaks ka täiesti teadlik oma ilust: nii kui pildistama hakkan, nii tema poseerib nagu väike modell!
Tommi loodab väga, et ükskord naeratab ka talle helge tulevik ja saabub kodu, kes teda iial ei jäta! Huvi korral kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!