TAGASI - Leidsin kodu

Tony

23.04.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.05.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kas mäletate Märjamaalt pärit T- tiimi poisse, kes on äravahetamiseni sarnased? Õigupoolest ninakeste järgi ongi kõige lihtsam neid eristada, kuigi pean tunnistama, et ka sel juhul kipuvad nad mul veel sassi minema.
Täna räägimegi Tony´st, kes hoiukoju jõudes pidas paremaks puuri tagumisse nurka peitu pugeda ja sealt olukorda jälgida. Veel paremini sobis talle vendade kuhja all olemine.
Tony on üsna rahumeelne kassipoiss, pikad tutvumisõhtud ja paisessioonid on hakanud tulemust andma. Juba laseb ta ennast paitada ja juba on ka nurrumootor tööle läinud. Vaikselt harjutame ka süles olemist, kuigi see veel nii väga talle ei meeldi. Mängimine ja suletuti tagaajamine on kogu tiimile võõras, ka Tony ei saa täpselt veel aru, mis selle vehkimise eesmärk on, kuid vaikselt üritab ta juba käpakest sirutada ja tuti järgi haarata.
Tavaliselt hoiab Tony külastusajal inimestest eemale ja jälgib neid suurte silmadega, kuid ühel korral üllatas ta mindki. Nimelt tärkas Tony`s järsku uudishimu ühe külastaja vastu – ta tuli lähemale, otsides ise kontakti ja lasi ennast ka paitada täiesti võõral inimesel. Seda oli tore jälgida.
Kassipoiss Tony võiks juba küll koju minna koduse eluga tutvuma. Kui oled temast huvitatud, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule temaga kohtuma.