TAGASI - Leidsin kodu

Tomatoli

07.10.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.07.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 17.02.2021

Tomatoli jõudis turvakoju koos oma kaaslase Tiffaniga Märjamaalt. Esmakohtumine oli meil tormiline, mõlemad kiisud olid ehmunud ja segaduses ning vajasid rahunemiseks aega. Mõtlesin, et siin on taas paarike, kelle taltsutamisega tuleb tõsisemalt tegelema hakata. Kuid suur oli minu üllatus, kui ühel hommikul mulle Tomatoli julgelt vastu tuli ja paitada lubas. Kassipoiss vajas lihtsalt uue ümbrusega kohanemiseks aega, mõistmaks, et midagi halba temaga tegelikult ei juhtunud.
Tomatoli on hoiukodus kiiresti ja hästi kohanenud. Inimese lähedust ei pelga, vaid tuleb julgelt ise sülle. Paitamine meeldib poisile väga, kui selga silitada, hakkab ta käpakestega sõtkuma ja lõpuks viskab ennast päris siruli ning keerab kõhukese püsti, et ka sealt kenasti kõik sügatud saaks. Kogu tegevust saadab vaikne põrin.
Tomatoli viibib suures kassitoas, kuhu ta hiljuti kolis ja ka seal tunneb ta ennast nagu kala vees. Ei mingeid peitusemänge pesades, julgelt uudistab ta ringi ning suhtleb sõbralikult teiste kassidega. Ehk vajab veel tema mänguoskus pisut lihvimist, kuid see ei tohiks olla küll kojuminekul takistuseks. Kassipoiss Tomatoli on igati valmis kolima oma päriskoju, talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning temaga saab tulla ka tutvuma. Kui tekkis huvi kassipoisi vastu, siis palun saada esmalt kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!