TAGASI - Leidsin kodu

Tobby

27.09.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.05.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 26.11.2020

Kui eelmise aasta novembris Märjamaalt neljane poiste polk, koondnimega T-tiim, turvakoju jõudis, oli kohe selge, et nendega tuleb tükk tegemist. Eriti ühega. Nii raevukat ja tigedat tegelast polegi palju taltsutada vaja olnud. Nimeks sai ta omale Tobby. Kui teistel võttis rahunemine ja inimesega kohanemine aega paar kuud, siis Tobby ennast nii lihtsalt ära rääkida ega osta ei lasknud. Aga nagu selliste kakukullidega ikka, võtku aega palju tahes, lõpuks hakkab ka kõige kangemal mässumeelsus raugema.
Tobby`st on tänaseks juba täitsa rahulik paikiisu saanud, ka nurrumootori saime korralikult tööle. Oma inimesega tunneb ta ennast täitsa kindlalt ning asjatab ringi. Võõraid inimesi kassipoiss veel veidi pelgab, pigem istub külaliste saabudes vaikselt oma pesas ja jälgib, kuid enam ei tule sisinat-susinat või käpalööke. Mängimise sai Tobby ka juba selgeks ja ajab suletutti hea meelega taga.
Kuigi edusammud on olnud tohutult suured ja Tobby tunneb ennast turvakodus suurepäraselt, vajab poiss siiski oma päris kodu. Ilmselt tuleb uues kohas väike tagasilöök, kuid kui talle anda aega ja rahu ning lasta tal omas tempos uuega harjuda ning kohaneda, siis saab temast perele tore lemmik. Tobby`ga võib tulla tutvuma, kuid esmalt palun saada kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.