TAGASI - Otsin Kodu

Tindu

30.09.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.10.2015
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kodu otsib Tindu – 2015. aastal sündinud kassipoiss, kes on oma elus pidanud üle elama juba liiga palju hülgamisi. Miks on ta nimi just Tindu, seda on muidugi näostki näha – nagu oleks keegi talle nina peale tindipoti ümber ajanud!
Tindu leiti Paldiski tänavatelt tegelikult juba väikese kassipojana. Talle leiti esmaspilgul hea kodu, kuid arusaamatutel põhjustel hülgas see kodu ta paari aasta pärast ja loom sattus taas tänavale. Ka tookord leiti talle uus hoolitseja, kes aga taaskord alt vedas. Kassike leiti selle aasta jaanuaris uuesti tänavalt, seekord juba väga halvas seisus – haavades, haige ja nälginuna. Ka tema usaldus inimeste vastu oli korraliku hoobi saanud.
Minu juurde jõudes oli Tinduke surmani hirmunud – ta lausa värises, kui ta sülle võtsin. Aja jooksul on ta mind küll tasapisi usaldama hakanud ja lubab pai teha, ent uus kodu peab arvestama, et kiisul kulub harjumiseks kindlasti veel aega. Elu kassitoas on näidanud, et Tindule sobib kodu, kus ei ole teisi kasse – kipub domineerima ja neid kiusama. Kui väike tindiplekk Tindu sulle huvi pakub, siis palun kirjuta kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja räägime lähemalt! Tindu ootab!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!