TAGASI - Otsin Kodu

Timon

15.02.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.05.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Märjamaalt pärit T- tiimi poisid on nagu neli tilka vett, nii sarnased on nad oma suuruselt ja kasukavärvilt. Üks neist on oma iseloomult veel pisut äkiline ja tema tunneb lähenedes kohe ära, või õigemini annab ta ise märku, kes ta on. Kuid kolm on ka iseloomult suhteliselt sarnased ning ainult ninadel olevate laigukeste või kriipsukeste järgi saab neil kõige lihtsamini vahet teha. Teodorit ja Tony olen juba tutvustanud, saame siis ka Timoniga tuttavaks.
Hoiukoju jõudes oli mul tükk tegemist nende arakeste kassipoistega, pidevalt üksteise otsa ja alla ronides ning pugedes läks lõpuks silmade ees kirjuks. Aga harjutamine teeb meistriks ja iga päev mitmeid tunde nendega tegelemine on end ära tasunud ning pikkamisi on ka Timonil suuremad hirmud kaduma hakanud. Paisid poisil meeldib saada, nurrumootori saime kenasti tööle, sülle veel ei kipu, aga ega tal enam selle vastu ka midagi pole. Ka suletutiga vehkimine ja mängima meelitamine on hakanud vaikselt tulemusi andma, esimesed krabamised ning tagaajamised on tehtud ja nähtud.
Nüüd on Timon valmis minema koju, et oma oskusi seal edasi lihvida. Kui sul tekkis soov omale just selline karvakera sõbraks võtta, siis saada kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrielilooeelu.eu ja tule Timonit vaatama.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!