TAGASI - Otsin Kodu

Tiffani

14.06.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.07.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 17.02.2021

Märjamaa on minu kodukandi keskus ja nii polegi midagi imestada, et enamus minu hoiulisi saabub just Märjamaalt ja selle ümbrusest. Ka Tiffani koos oma kaaslase Tomatoliga on pärit Märjamaalt. Saabumise päeval olid mõlemad suures segaduses ja hirmul, nii et lasin neil mõnda aega lihtsalt olla ja rahuneda. Tomatoliga saime üsna ruttu sõbraks ja nii sain ma rohkem aega Tiffanile keskenduda.
Enamus kassidele saan pleedi abil läheneda, kuid Tiffani ei kuulunud enamuse hulka ja iga lähenemiskatse lõppes mulle katki kriimustatud ja hammustatud kätega. Nii me siis piirdusimegi esialgu jutustamisega ja sügavalt silma vaatamisega, kuni Tiffani leebumise märke ilmutas ning juba ise häälekalt tähelepanu nõudma hakkas. Peagi tulid ka esimesed paid. Tänaseks on kassiplika paidega harjunud, vahel kui tuju on, viskab ennast pikali ja laseb ka kõhu alt katsuda ning sügada. Siiski üks komme on tal jäänud, ta võib ootamatult paitamise ajal näksata, aga õnneks mitte väga tugevasti.
Kassitoas on Tiffanil teiste kassidega suhted head, tülisid pole olnud. Tavaliselt meeldib talle kuskile kõrgustesse ronida ja sealt uudistada, kuid külaliste tulekul püüab pigem peitu pugeda.
Tiffanile on vajalikud protseduurid tehtud ja kojuminekuks valmis. Ta on alles noor kiisuke ja hetkeline ebakindlus ning usaldamatus inimeste vastu läheks palju kiiremini üle, kui ta saaks olla rahulikult oma pere juures oma kodus. Kui sulle Tiffani meeldib ja sa oled valmis andma talle võimaluse omas tempos kohaneda ja harjuda, saab temast väga tore ja seltsiv lemmikloom. Oma soovist anna palun teada hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!