TAGASI - Otsin Kodu

Teodor

18.01.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.05.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kas mäletate minu T- tiimi poisse, kes on nii sarnased, et raske oli neil vahet teha? Paljud soovitasid nina järgi ja piltidelt sain isegi aru, mille järgi tulevikus neid eristada, kuid kui sinu poole vaatavad päevast päeva ainult karvased triibulised pepud ja needsamad ninad on üksteise paksu kasuka sisse topitud ning kui veel näpuga katsudes need karvapallid nagu põrkepallid mööda puuri laiali kargavad, ei ole ninnudest enam suurt abi. Siis tuleb vaid aega anda ja lasta suurematel hirmudel mööduda. Ajapikku sai selgeks, et ühe poisiga läheb pikemaks maadlemiseks ning tema tuli teistest eraldada, teised jäid hetkel kokku.
Esimesena näitas rahunemismärke kassipoiss Teodor. Kuigi süles olemine poisile veel meeltmööda ei ole, jumaldab ta paisid nii väga, et selle nimel kannatab ka süle ära. Nurrumootori oleme laitmatult tööle saanud juba, kuid mängimisega tegeleme aktiivselt. Nimelt ei saa poiss sugugi aru, miks ma suletutiga nii palju vehin ja mida ta selle peale tegema peab, aga küll sellegi varsti selgeks saame.
Teodor on tegelikult valmis kolima oma koju, et seal oma mänguoskusi edasi harjutada. Arvatavasti poeb ta esialgu peitu, aga kui perel on aega, tahtmist ja kannatust, saab Teodorist väga vahva pere lemmikloom. Kui tekkis kassipoisi vastu huvi, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Teodoriga kohtuma.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!