TAGASI - Otsin Kodu

Sirelle

20.05.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.05.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Sirelle on pärit ühest Tallinna lähedalt asuvast alevikust, nimetasime sealse koloonia turvalisuse eesmärgil Revali kolooniaks. Aleviku kiisude eest hoolt kandnud heasüdamlik vanake lahkus elavate hulgast ning tema kassikesed jäid saatuse hooleks. Neli kiisut sellest kolooniast jõudsid minu juurde hoiule.
Sirelle on noor kiisu, kuid ilmselt on ta pidanud kogema palju julmust. Tema hirm inimese ees on kirjeldamatu. Siiski on kiisuplika tasapisi hakanud julgemaks muutuma. Kassitoas on teda aina rohkem liikumas näha, toidu jagamisel tuleb juba lähemale ja nii on olnud mul võimalus mitmeid kordi talle ka pai teha. Parema meelega aga veedab ta aega veel teiste kasside seltsis, koos põõnates ja mänguasjadega tutvudes. Eriti naudib ta aknalaual päikeselaigus pikutamist.
Sirelle vajab aega ja armastust, et lõplikult inimest usaldama hakata. Kui tunned, et see kaunis kassiplika puges sinu hinge, siis anna sellest julgesti märku. Kirjuta palun huvi korral meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Sirellet vaatama.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!