TAGASI - Leidsin kodu

Sindy

29.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 17.05.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Sindy on Vao põõsastikust leitud suure kärgpere üks lapsukestest. Kõik selle kärgpere liikmed on tänaseks uutes kodudes, vaid Sindy elutee on võtnud väga kurbi ja ootamatuid käike ette.
Juba päris pisikesena läks ta ome esimesse päris koju, kuid vaid loetud päevad hiljem tuli meil ta kiiresti sealt ära tuua. Tänaseni pole teada, mis temaga tegelikult juhtus. Miks hakkas tubli kiisupoeg pissima valedesse kohtadesse? Kas purjus inimene tõstis tema vastu kätt või oli mingi muu konflikt. Selge on vaid see, et kassilaps oli tugevas stressis ja elas üle tohutu psühholoogilise trauma, sest kliinikus midagi tõsist ülevaatusel ei tuvastatud.
Sindy rahustamine võttis nädala jagu aega, kuid ta rahunes, muutus taas rõõmsameelseks ja julgeks kiisulapseks, kes nautis süles olemist ja paisid ning kasutas väga eeskujulikult liivakasti. Pealtnäha oli kõik hästi.
Uus kodupakkumine tuligi üsna pea ja kiisu läks taas koju. Möödus 1,5 aastat ja ma sain teate, et Sindyl on käitumisprobleemid, pissib igale poole ja perel pole enam võimalik sedasi edasi elada. Kass tagastati hoiukodule.
Loomulikult sai pärast seda tehtud põhjalik tervisekontroll, kuid taas ei leitud midagi hullu – idiopaatiline põiepõletik. Lisaks kass keeldub söögist. Stress! Miks on loom oma kodus nii stressis, et tekivad käitumisprobleemid?
Hoiukodus hakkas Sindy ennast taas hästi tundma, söögiisu taastus ja kaalu hakkas juurde tulema. Ka pissimisega pole probleeme olnud. Samuti ei ole tal probleeme teiste kassidega. Sindy on leidnud endale toreda kaaslase, Desiree.
Ehk pole sobinud Sindyle eelmiste perede elutempo ja harjumused, ehk pole piisavalt olnud neil aega temaga tegeleda. Oletada võib ju kõike, kuid ma pole siiski kaotanud lootust leida talle hea ja hooliv kodu, kus Sindyl ei tekiks stressi ja kus tema jaoks jätkub aega ning tähelepanu.
Tundub, et tema heaks kaaslaseks ja toetajaks on hoiukodus Desiree, seetõttu sooviksin leida neile ühise kodu. Sindy on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Tema kohta saab rohkem teada, kui kirjutada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!