TAGASI - Leidsin kodu

Simona

09.01.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.04.2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Simona on Revali koloonia üks kiisudest, kes saabus hoiukoju kevadel. Tema elulugu on üsna sarnane paljude kolooniakiisude omale. Hea südamega vanake hakkab hoolitsema hulkuvate kiisude eest, kuid tal puuduvad vahendid neid neutraliseerida. Nii need kiisud seal kogunevad ja paljunevad, kuni olukord läheb käest ära.
Revali kiisude eest hoolitsenud vanake lahkus manalateele ning kiisud hakkasid mööda ilma laiali valguma, otsides uut kohta ja uut toitjat. Kaks emakiisut leidsid omale uue koha ühel suvilakrundil, kus nad jäid paikseks ja head inimesed hakkasid nende eest hoolitsema. Hoiukodus kohtade vabanemisel tõime Simona ja Shelly koos järglastega ära.
Simona on olnud algusest peale neist kõige rahumeelsem. Talle sai teha pai ja ta lasi ennast ka sülle võtta. Ilmselt on ta inimesega olnud heades suhetes, kuid hulkurielu on jätnud oma jälje. Kassitoas on Simona hakanud kaugenema ja endasse tõmbuma, ta ei otsi enam lähedust ega kontakti, vaid lepib teiste kiisude seltskonnaga. Simona vajab väga oma inimest, kes temale tähelepanu ja aega pühendaks ning taas temas usalduse ärataks.
Simona on steriliseeritud, kiibistatud ning vaktsineeritud. Parasiiditõrjet on tehtud regulaarselt. Vanust võiks olla kassiproual 5 aastat.
Kirjuta palun huvi korral meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Simonat vaatama.