TAGASI - Leidsin kodu

Sebastian

13.08.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Sebastian ehk hellitavalt Sebu ilmus ühel sombusel märtsikuu päeval ootamatult minu õe maja juurde, mis asub siinsamas lähedal, Vigala kandis. Algselt tundus ta väga sõbralik ja paimaias, nühkis vastu inimeste jalgu ja nurus süüa, kuid muutus kurjaks ning agressiivseks kohe, kui tema tagakeha puudutati. Kliinikus uuringutel tuvastati vaagnaliiduses väike mõra, mis viitas traumale. Tõenäoliselt oli kassil olnud kokkupõrge autoga, millest õnnestus tal eluga pääseda. Traumast on nüüd Sebu taastunud ja paitamise peale enam nii äkiliselt ei reageeri.
Sebul on veel üks omapära – tema parema silma pupill on D-kujuline, mis tähendab seda, et osa iirise koest on lihtsalt puudu. Kiisut see ei häiri ja tegema sellega ka midagi ei pea.
Kassitoas on Sebastian tasapisi hakanud teiste kassidega sõbrunema, eriti suured semud on nad Hiiega. Koos võetakse pööraseid tuure ülesse ja lusti jätkub siis kauemaks. Ka inimesega on suhted jätkuvalt head, pole asju ega tegevusi, mille vastu kassiisand huvi ei tunneks.
Sebastian on olnud kindlasti kellegi kodukass, sest oli leides juba kastreeritud. Kiipi tal kahjuks ei olnud ja taga ei ole teda ka keegi igatsenud. Nüüd on ta aga valmis pöörama uue lehekülje oma elus. Poiss on kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud korralikult parasiiditõrjet ning ootab kodupakkumisi. Vanust võiks tal olla 3-4 aastat.
Kui sa tahad oma ellu sellist toimekat ja tegusat kassiisandat, siis kirjuta palun meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!