TAGASI - Leidsin kodu

Säpsu

12.10.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 30.08.2014
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Säpsu ootab turvakodus oma inimest ja oma päriskodu juba mitu head aastakest. Iga aastaga jääb lootus aina väiksemaks, sest iga aastaga tuleb Säpsukesele vanust juurde ja eakaid kasse on ju raskem koju saada, kuid lootus kustub viimasena ja me pole veel alla andnud.
Säpsu minevik on kurb. Kodutuna Märjamaa vahel ringi hulkudes on ta elanud üle valusa käpatrauma, mille tõttu kaotas ta kõik teised varbakesed peale ühe. Selle tõttu ta ka pisut lonkab. Samuti pidi ta tänaval pidevalt nälga tundma, nii et ka mitu aastat hiljem pole see hirm kuhugi kadunud ja Säpsu kipub üle sööma. Suures kassitoas on aga väga keeruline dieeti pidada.
Vaatamata kõikidele üleelamistele tänaval, on Säpsus säilinud imeline iseloom. Ta usaldab inimest ja tahab oma armastust ka igati välja näidata, kui vaid leiduks ometi see oma inimene, kelle kaissu õhtuti pugeda või diivani peal koos televiisorit vaadata, kes sügaks kõrva tagant ja paitaks kõhukest.
Säpsu minevik polnud küll helge, kuid me usume, et tulevik saab olema siiski päikseline. Kindlasti leidub kuskil ka temale tore kodu.
Kui sina tahaksid Säpsukesele kodu pakkuda või tead, kedagi kellel selline armas kiisu kodust puudu on, siis palun anna mulle sellest teada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.