TAGASI - Leidsin kodu

Retro

08.09.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.07.2017
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - positiivne, FeLV- negatiivne, FeCoV - negatiivne

Retro on 3-aastane kassipoiss, kes jõudis minu juurde Järvakandist. Tema perenaine kolis ära ja kiisu jäeti sugulaste hooleks, kelle elukommetega aga kassipidamine kuidagi kokku ei käinud. Retrost sai hulkurkass, kes sõi seda, mis kätte sai ja magas seal, kus juhtus. Muidugi käivad ulaelu juurde ka kaklused teiste kassidega ning sellest saadud vigastused võivad olla üsna karmid. Veritsevate haavadega ja lonkavana ilmus Retro juunikuu alguses heade inimeste vaatevälja, kes otsustasid, et nii see edasi kesta ei saa ning pöördusid abi saamiseks minu poole.
Retro oli hoiukodus alguses pisut tõre, imselt oli see osaliselt tingitud valutavatest haavadest. Kuid mida aeg edasi, seda enam hakkas karmi loomuse alt välja kooruma üks kõva nurrumootoriga hellik kass. Jah, hellust vajab Retro kõige enam, paidest ei saa iial küll ja kui käsi peaks pisut väsima või tempo kustuma, siis annab Retro kerge peamüksuga sellest kohe teada. Veel paisid, palun veel!
Tänaseks on Retro haavad kenasti paranenud ja ka lonkamine on unustatud, arstide poolt on korduvalt üle vaadatud ja kõik vajalikud protseduurid on ka tehtud, nii et uude koju minemiseks on vaja vaid saata kiri kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja leppida külastusaeg kokku.