TAGASI - Leidsin kodu

Ramilda

24.01.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

See siin on Ramilda, umbes 4-aastane Lääne-Virumaalt pärit kiisutüdruk. Minu hoole alla jõudis ta koos oma kahe pisipojaga eelmisel aastal. Nii pojad kui ka ema põdesid seenhaigust – ema sai sellest õnneks ruttu terveks, poegadega läks kõvasti kauem aega.
Nüüd, kus Ramilda on terve kui purikas, on ta valmis ka oma koju minema. Elu tänaval on teda küll inimese vastu veidi umbusklikuks muutnud (aga vahel õnnestub talle siiski ka pai teha), kuid väga vahva kass on ta sellegipoolest: hästi nooruslik ja mänguline – ajaks hea meelega vist terve päeva suletutti taga -, uudishimulik ja teiste kassidega väga hoolitsev ja sõbralik. Pidevalt leian teda teiste kiisude kaisust magamast – nii et kui soovid näiteks oma kassile sõpra võtta, siis Ramilda oleks kindlasti suurepärane valik.
Ramildakesel on tehtud kõik protseduurid: steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. Kui soovid talle külla tulla ja temaga lähemalt tutvuda, palun kirjuta kodu@gabrieliloomadeelu.eu!