TAGASI - Otsin Kodu

Prisilla

04.03.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Prisilla on pärit Märjamaalt Sipast. Ühel novembripäeval 2019. aastal tuli ta koos oma väikese pojaga kohaliku pere hoovile, vaatas uudishimulikult aknast sisse ja enam ära ei läinud. Kiisudele pakuti süüa ja hakati neile varjualust otsima. Peagi vabanes mul koht ja sain nad enda hoolde võtta.

Prisilla ainsal armsal pojakesel avastati kahjuks raske haigus ja teda ei õnnestunud päästa.

Prisilla ise oli algul väga tige – susises ja lõi käpaga iga lähenemiskatse peale. Praeguseks – ligi aasta hiljem – on kõik muutunud: tigedusest pole enam jälgegi, kiisu naudib väga paisid ja tuleb vahel isegi jalgade vastu hõõruma. Ta ei ole enam metsik, vaid lihtsalt uje: ei julge veel päris ise paisid küsida ja vajab lõplikuks sulamiseks veel natuke aega.

On näha, et Prisilla teiste kasside seltskonda väga ei taha: kannatab ära küll, aga eelistaks siiski olla pigem üksik kass. Või vähemalt vajaks ta sellist kodu, kus on rohkem privaatsust. Lisaks kõigele aitaks inimestega omapäi olemine tal ka kiiremini kohaneda.

Prisilla on umbes 5-aastane. Talle on tehtud kõik protseduurid: on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Kui soovid temaga tutvuda, ootan kirja meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!