TAGASI - Leidsin kodu

Picatso

06.03.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.04.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kas Picatsot mäletate? Viimati kirjutasin temast siis, kui ta oli veel pisike kiisubeebi ja oma emast Pippast lahutamatu. Nüüd on aga 2019. aasta aprillis sündinud Picatsost saanud tubli noor kassimürakas, kes väga tahaks endale päris oma kodu leida.
Hoiukodusse saabudes elasid Picatso ja tema ema Pippa karantiinipuuris. Kui kassipoiss sai piisavalt suureks ja kõik vajalikud protseduurid kenasti tehtud, proovisin teda kassituppa lahti lasta. Esimene katse kahjuks luhtus, kassipoisi enesekindlus ei olnud veel piisavalt suur ja ta kössitas kassitoas vaid kohkunult liivakastides. Pidin ta taas eraldama väiksemale territooriumile, kus ta end kindlamalt tundis. Mõne aja pärast proovisin uuesti ja seekord kõik õnnestus – poiss oli saanud palju julgemaks, leidis endale toredad mängukaaslased ja on nüüdseks juba mitu kuud lahtiselt koos teiste kassidega elanud.
Picatso on ääretult sotsiaalne kass, tahab kogu aeg tähelepanu ja läheb esimesena külalistega suhtlema. Ja iga kord, kui kaamera välja võtan, on Picatso kohe valmis poseerima nagu väike modell – näete isegi pildilt, kui fotogeeniline ta on!
Picatso on täiesti valmis minema oma päriskoju. Kui soovid temaga tutvuma tulla, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!