TAGASI - Otsin Kodu

Paavo

05.06.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.02.2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 08.02.2021

Paavo leiti Pärnumaalt, Metsaääre küla kandist. Ta konutas õhtupimeduses keset Seljametsa-Surju teed sõidurajal ning on vaid suur ime, et keegi kihutajatest teda surnuks ei sõitnud. Õnneks märkas teda tähelepanelik liikleja ning võttis ta oma auto peale varju. Algselt kahtlustasime, et kiisu on siiski mõnelt autolt löögi saanud, sest ta oli apaatne ja tema parem silm tundus olema vigastatud, kuid lähemal vaatlusel selgus, et tegemist on siiski herpesviiruse tagajärjel tekkinud vana kahjustusega. Kuna muid väliseid vigastusi ei olnud ja soojas hakkas kassipoisile elu taas sisse tulema, siis ilmselt oli kiisul seiklemisest jaks otsas ja tekkis alajahtumine. Ainus lähim majapidamine, mis ümbruses silma jäi, kiisukest oma pereliikmeks ei tunnistanud ja mujale polnud ka teda kuhugi pakkuma minna, nii et Paavo kolis turvakoju.
Paavo on korduvalt arsti poolt nüüd üle vaadatud ja tema tervis on korras, silmaga hetkel midagi ette ei võtagi, seda tuleb lihtsalt jälgida, et ta oleks kuiv ja puhas ning arsti arvates ta sellega ka osaliselt näeb.
Paavo on iseloomult marurahulik kiisu, ta ei protesteeri mitte millegi vastu. Ka arsti juures lasi ta ennast põhjalikult üle vaadata ning kannatas kõik protseduurid stoilise rahuga ära. Kui selline armas mõmmisarnane kiisu sinu hinge puges ja sa tahad temaga lähemalt tuttavaks saada, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!