TAGASI - Leidsin kodu

Ona

30.12.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 19.03.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kevadel jõudis minuni info, et Märjamaale, ühe kortermaja keldrisse on ilmunud võõras kassiema koos kolme pojaga. Koht oli kassilastele kasvamiseks ohtlik ning pere kolis minu juurde hoiukoju. Nimeks sai emmekene Ofeelia ning ilmale oli ta toonud kolm armsat titekest, kaks plikatirtsu Ona ja Ode ning ühe poisikluti Otto. Paraku väike triibuline Ode suureks kasvada ei jõudnud. Kaksikud Ona ja Otto on jõudnud aga sellesse ikka, et on aeg hakata otsima neile uusi kodusid.
Ona on pisut tagasihoidlikum kui tema kaksikvend Otto. Tema mängud ei ole nii hoogsad ja tormakad, vaid rahulikumad ja ettevaatlikumad, kuigi ka temale meeldib pallikesi ja muid mänguasju taga ajada. Võõrastega on preili veel pisut uje ja igaks juhuks jälgib tegemisi eemalt, kuid tuttavale inimesele ronib hea meelega sülle paisid nautima ja nurrutama. Uues kodus vajab ta seega pisut aega ja harjumist.
Kassineiu Ona on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud ning saanud ka regulaarselt paradiisitõrjet. Kui sulle meeldib pisike Ona siis palun kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime külastusaja kokku.