TAGASI - Otsin Kodu

Olle

24.03.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 23.03.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Viimane, aga absoluutselt mitte vähem tähtis, on Bullerby Olle. Olle on punavalge kasukaga kassipoiss, kes väiksena elas läbi väga raske käpatrauma. Nimelt õnnestus kiisul mänguhoos kuidagi puurivõre vahele kinni jääda ja ennast lahti rabeleda püüdes oli ta ennast nii hullusti vigastanud, et tema parema esikäpa kolmas varvas tuli amputeerida.See kõik on nüüd aga minevik ja käpake on kenasti paranenud ning ei häiri teda mingilgi moel.
Olle hoiab rohkem oma pere lähedusse, koos õdedega võtab ta jooksurattal tuure ülesse ning vendadega mürab ja mürgeldab mööda tuba ringi. Olle ja tema õed-vennad armastavad mööda ronimispuid turnida. Pühadeks tuppa toodud kuusepuu oli neile samuti suureks ahvatluseks, no nii vahva oli ennast mööda seda üles vinnata, sinna sisse ära peita ja sealt siis jälle välja hüpata. Ilmselt tuleb mul järgmisteks pühadeks uus kunstkuuseke muretseda, sest ega vanast enam palju midagi järgi ei jäänud, aga sellest pole midagi.

Oluline on, et kassilastel oli ohutu ja lõbus.
Muidugi oleks tore igavesti vendade-õdede ja ka teiste kiisudega kassitoas aega veeta, kuid ma usun, et oma kodu on siiski igale kiisule kõige parem. Ollele sobiks kodu, kus mõni teine kiisu juba ees ootab, et seal siis koos oma kiisutempe teha. Kassipoiss on saanud korralikult parasiiditõrjet, on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud ning täiesti valmis oma koju kolima.
Huvi korral palun kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime külastuaja kokku.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!