TAGASI - Otsin Kodu

Olle

24.03.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 23.03.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kassipoiss Olle jõudis hoiukoju koos oma ema ja õdede-vendadega pisikese kassipojana. Ta toodi ära ühest Rapla eramaja hoovist, kus kassiema neid peitis ja varjas. Kassipoegi oli kokku viis ja kogu seltskond sai nime Bullerby laste järgi – ema Liisa, poisid Lasse, Bosse, Olle ning tüdrukud Britta ja Anna. Kuidagi on aga kahjuks läinud nii, et sellest vahvast kuuesest pundist on koju läinud vaid kassipoiss Lasse. Kasspoiss Bosse oma kodu ära oodata ei jõudnud, sest kuri haigus viis noore kiisu Vikerkaaremaale. Teised aga ikka ootavad, ootavad juba kolm pikka aastat.
Olle on punavalge kasukaga noor kiisu, kes väiksena elas läbi väga raske käpatrauma. Mänguhoos õnnestus kiisul kuidagi puurivõre vahele kinni jääda ja ennast lahti rabeleda püüdes vigastas ta ennast nii pahasti, et parema esikäpa kolmas varvas tuli amputeerida. Õnneks paranes käpake kenasti ära ning igapäevaste askelduste juures ei häiri ühe varba puudumine teda mingilgi moel.
Kassitoas on Olle jäänud pisut ujedaks ja külalistele vastu otseselt ei tõtta, kuid see ei tähenda, et inimesed talle ei meeldi. Esmalt hindab ta olukorda, siis tuleb juba lähemale uudistama ja külalisega tutvuma. Ollele meeldib väga palle taga ajada ja kui külalisel jätkub aega ning tahtmist neid talle loopida, siis on kassipoiss kohe valmis mängutuurid üles võtma. Olle on rahumeelne kiisu ja kindlasti saaks temast perele tore lemmik, kuid kahjuks ei ole tema inimene veel meile külla sattunud. Oleme siiski suurte lootustega, et varsti see juhtub ja õige inimene meie juurde tee leiab. Sellele saate ka teie, kallid sõbrad, kaasa aidata, jagades postitust võimalikult palju.
Kui sa tahad Ollega lähemalt tuttavaks saada ja meile külla tulla, siis saada palun esmalt kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!