TAGASI - Mälestame

Odelinda

12.10.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.05.2021
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 07.05.2021

Suure kurbuse ja südamevaluga kirjutan taas neid ridu, mida kõige rohkem sooviksin vältida. Minu armas hoolealune Odelinda on ootmatu terviserike tõttu lahkunud. Sellist äkksurma on kõige raskem taluda, eriti kui tegemist on noore kiisuga ja tihti jääb sõnadest lihtsalt puudu… Puhka rahus, mu armas Odelinda! Jääd igavesti minu südamesse, sa olid armastatud ja hoitud! 💔

Kassiemme Orelle jõudis turvakoju 7. mail Sipast ja suur punnis kõhuke andis märku, et tema pisipere on kohe-kohe sündimas. Hommikuks oli neli pisikest emme kõhu all ilusti reas piima lutsimas. Ilmselt polnud see Orellele esimene pesakond, sest ta tundus olema üsna kogenud selles olukorras. Minul jäigi vaid pisidel silm peal hoida, jälgida, et kõik kenasti juurde võtaksid. Nii möödus kaks kuud lennates. Orelle poegadest on tublid kassipojad sirgunud ning aeg on hakata neile kodusid otsima.
Odelinda on üsna oma vennakese Octavio sarnane, nii oma kasuka värvi kui iseloomu poolest. Kus vennake ees, sinna õeke järgi. Odelindale meeldib ringi uudistada ja uusi kohti avastada, julgusest puudu ei jää. Päevad mööduvad vendade ja õega hoogsalt möllates ja mängides. Sünnist saati inimesega kokku puutunud kassiplika on väga sõbralik, armastab sülle pugeda ja nurrumootorit vaikselt põristada. Odelinda on saanud esimese vaktsiini ja kiibi ning võiks juba oma päriskoju minna. Kui tekkis kassiplika vastu huvi, siis palun anna sellest teada, saates kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.