TAGASI - Otsin Kodu

Nossov

08.06.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.06.2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 11.03.2021

Täna tutvustan teile sellist armsat mustvalget kassihärrat nagu Nossov. Tema saabus minu juurde märtsis Raikküla kolooniast, kust on ka teisi kasse siia jõudnud.
Nagu see tänavakassidega tihti olema juhtub, ei lubanud Nossov alguses endale ei pai teha ega end sülle võtta, nii et mis mul siis üle jäi kui lasta tal omas tempos kohaneda. Nüüd on mõned kuud mööda läinud ja Nossov on inimeste vastu huvi tundma hakanud: lausa niivõrd, et nõuab häälekalt ise pai ja ka sülle, kogu aeg nühib ja nurrub vaikselt. Lisaks on ta hakanud ka mängima, suletutiga läheb vahel kohe päris pööraseks. Teiste kassidega saab Nossov samuti suurepäraselt läbi, kassitoas on näiteks tema suureks sõbraks saanud Madis, kellega nad üksteist kordamööda pesevad. Võõraid Nossov veel pelgab ja vajab tutvumiseks aega, aga omas kodus oleks tal kindlasti parem edasi areneda.
Nossov on umbes 5-aastane ja talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid: ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Nii et poiss oleks täitsa valmis oma päriskoju kolima. Kui soovid Nossoviga tutvuma tulla, võta palun ühendust meiliaadressil kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!