TAGASI - Leidsin kodu

Norbert

17.03.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.07.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Norbert on Raplast pärit kassipoiss, kes koos oma ema ja vendadega elas puuriida all. Just siis kui hoiukodus olid ettevalmistused kassipere saabumiseks tehtud, otsustas Norbert minna maailma avastama. Kas vend Nelson sattus rännakule kaasa juhuslikult või sepitsesid poisid koos selle plaani valmis, pole teada. Teada on vaid see, et paar päeva kadunud nad olid ja oma tuuritamiselt jõudsid tervetena ka tagasi ning kohe sõidutati nad turvaliselt hoiukoju.
Norbert on väga elavaloomuline ja mänguhimuline noor kassipoiss, kes armastab inimest ja nõuab pidevalt tähelepanu, sellepärast sobiks talle kindlasti kodu, kus temaga aktiivselt tegeletakse. Norbert jumaldab paisid, ta lausa nõuab neid lakkamatult ja kõvahäälselt ning ta oskab seda kõike nautida. Loomulikult töötab seejuures nurrumootor täistuuridel.
Norbert-poisile sobiks hästi ka kodu, kus on ees juba teine kass, kellega ta oma mängulusti jagada saaks, sest teiste kiisudega on suhted väga head.
Koju ei takista minemast enam miski, sest kiisu on terve ning kõik vajalikud protseduurid on tehtud. Kui nüüd tekkis tunne, et sinu elust ja kodust on puudu üks lahe ning lustakas kassipoiss, siis anna palun sellest teada meiliaadressil kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!