TAGASI - Otsin Kodu

Niklas

25.08.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.09.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 13.03.2021

Täna tutvustan teile Niklast, peagi aastaseks saavat kassipoissi, kes saabus minu hoole alla märtsis. Pärit on ta sellest samast Raikküla kassikolooniast, kust tuli paar aastat tagasi kassiema Nette oma kolme pojaga – nemad on tänaseks juba oma kodudes.
Sellel aastal olen Raikküla kolooniast juba 9 kassi ära toonud. Kõigil neil olid hammaste- ja kõrvaprobleemid, nii et kliinikus pidi käima mitmeid kordi.
Kui Niklas siia saabus, siis oli ta üks väga tige kassipoiss, susises ja vehkis käpaga. Pleedi sees sain teda siiski sülle võtta, et teda inimesega harjutada.
Juba tulles oli selge, et Niklasest saab ühesilmne kassipoiss – üks silm oli niivõrd kahjustunud, et seda enam päästa ei saanud ja see tuli eemaldada, et tulevasi probleeme ennetada.
Niklas kosus ja tasapisi hakkas tekkima ka usaldus inimese vastu. Tundus, et just pärast silmaoperatsiooni hakkas ta rohkem lähedust ja hellust otsima. Võõraid ta muidugi veel pelgab, aga mind on ta juba omainimeseks tunnistanud: ootab alati mu tulekut ja nõuab kohe häälekalt sülle ja paisid. Uute inimestega vajab ta aga kindlasti kohanemisaega, nii et sellega tuleb talle kodu pakkudes arvestada.
Niklasel on tehtud kõik vajalikud protseduurid: ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Ees ootab veel vaid hammaste korrastamine, pärast seda on ta valmis koju minema.
Kui oled armsast ühesilmsest Niklasest huvitatud, võta palun ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!