TAGASI - Leidsin kodu

Nicholas

17.03.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.07.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Nicholas on N-pundi esimene pisike, kes hoiukoju jõudis. Ta sõi kohe kõhu head-paremat täis, kuid hakkas siis oma perekonda otsima ning hoiukodu peremees mõistis – taas tuleb veeta üks unetu öö, mis on tegelikult juba üsna tavapäraseks saanud. Pisikest õnnetut karvakera lohutades ja silitades möödusid tunnid ning viimaks kassipoiss rahunes. Üsna varsti sai perekond taas kokku.
Nicholas on sõbralik ja aktiivne sell. Pidevalt on tal midagi teha ja toimetada ning uudsihimust tal puudu ei tule, seetõttu peaks tema uus kodu arvestama, et ette võib tulla ka väikeseid äpardusi.
Nagu tema vennadki, armastab Nicholas inimesi. Igal võimalikul moel püüab ta külalistega suhelda ja kontakti otsida, käpaga katsuda ja paisid lunida. Nurrumootor on absoluutselt töökorras, selles on hoiukodu peremees juba korduvalt veendunud.
Tegelikult on N-pundi poisid iseloomult kõik üsnagi sarnased, neil on kõike, mis noorele kassile omane – mängulusti, elurõõmu, aktiivsust ja vallatust. Neid lihtsalt tuleb oma silmaga näha ja tuttavaks saada. Nicholas on juba on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud korralikult parasiiditõrjet.
Kui sul nüüd tekkis huvi sellise vahva kassipoisi vastu, siis anna palun sellest teada meiliaadressil kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!