TAGASI - Leidsin kodu

Nette

31.08.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: Ca 2015-2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - negatiivne, FeLV- negatiivne, FeCoV - negatiivne

Nette koos oma kolme pojaga – Nelsoni, Norberti ja Nicholasega – jõudis minu hoole alla sügise alguses. Pärit on ta Raplast ühest hoovist, kus koos poegadega puuriida all elas. Seetõttu kutsun neid siiani naljatades puuriida-jõuguks.
Nette pole endiselt unustanud, mis tunne oli tänaval elada ja pidevalt tühja kõhtu kannatada. Ta ei suuda siiani uskuda, et toit ei lõppe otsa. Seetõttu sööb ta oma toidu alati kiiresti-kiiresti ära, sest kes teab, kas homme enam antaksegi! Uus kodu peaks seepärast veidi jälgima, et Nette üle ei sööks.
Iseloomult on kiisupreili väga sõbralik ja heatahtlik – talle meeldivad inimesed ja ta naudib paitamist ning hellusi. Ka teiste kassidega on ta suhted head – tihti võib teda nende kaisust magamast leida, samuti mürab ta teistega.
Nettel on tehtud ka kõik vajalikud protseduurid – ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud korralikult parasiiditõrjet. Lisaks on tal ka hambad korda tehtud, nii et Nette on igati valmis oma päriskoju minema! Kui see armas triibik sulle silma jäi, kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu, ja räägime!

 

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!