TAGASI - Leidsin kodu

Nelli

09.11.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Nelli, see imearmas kiisu, on oma elus kogenud kohutavat kaotusvalu. Tal oli oma kodu, kus muretult ringi jalutada, oma armas perenaine, kelle kaisus sai magada ja kelle süles nurru lüüa. Kuid siis halvenes üksiku vanainimese tervis, kelle ainsaks kaaslaseks Nelli oli ning ta viidi haiglasse. Kiisu jäi üksi tühja ning kõledasse korterisse ootama. Õige pea sai selgeks, et perenaine enam ei naase ning Nelli pidi lahkuma oma turvalisest ja tuttavast keskkonnast.
Kui Nelli minu hoiukoju saabus, oli ta segaduses ja paanikas loom, kes nuttis ja otsis oma perenaist taga. Ta keeldus söömast ja mul oli tema pärast tõsine mure.
Sellest ajast on nüüd mitmeid kuid möödas, Nelli on hoiukoduga harjunud ja rahunenud. Ta on koos teiste kiisudega kassitoas ja saab nendega kenasti läbi, kuid enamus aega veedab ta üksinda mõtiskledes. Inimene talle meeldib, paisid naudib ja ilmselt unistab ta taas kodust, kus ta saaks olla tema üks ja ainus kulla-kallis kiisu.
Kõik vajalikud protseduurid on kiisule tehtud ja uude koju minekuks mingeid takistusi pole. Kui sa tunned, et oled valmis pakkuma lohutust ning igavest uut kodu sellele nääpsukesele ja kurva saatusega kassineiule, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!