TAGASI - Otsin Kodu

Mr. BoBo

06.11.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.01.2015
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 23.02.2019

Mr. BoBo vanuseks võiks olla 8-aastat ja enamuse sellest on ta veetnud Kabalas ringi luusides, kuid üks õnnetu vale hüpe, mis lõppes reieluumurruga, lõpetas ka tema hulkurielu. Tänu heade inimeste annetustele, sai ette võetud operatsioon ja luu pandi kliinikus kokku. Algselt ei olnud ta sugugi vaimustuses tubasest elust ja eks kurjaks tegi ka valutav jalg, kuid ajapikku andis valu järele ja kassiisand muutus leplikumaks. Vaevu märgatav longe on sellest ajast jäänud, kuid see ei takista tal ronimispuu otsas turnimast ega hoogsaid hüppeid tegemast.
Mr. Bobo saab kassitoas üsna hästi hakkama, kuid siiski hoiab ta pigem omaette ja suuremat sõprust teistega ei otsi. Vahel tuleb ka veel susinat kui ootamatult ligi astuda.
Mr. BoBo vajab aega ja rahu, et taas ennast leida. Vajab kodu, kes laseb tal lihtsalt olla ja harjuda koduse eluga, kus ei varitse ohud ja kus vajadusel talle jagatakse paisid vastavalt tema soovile, sest seda ta on hakanud viimasel ajal küsima. Astub vaikselt ligi, laseb ennast mõned korrad silitada ning lahkub siis kiiresti just kui häbenedes oma nõrkust.
Kiisu on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet.
Huvi korral saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule saa Mr. BoBoga tuttavaks.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!