TAGASI - Leidsin kodu

Moscato

26.10.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

See imeilus valge pikakarvaline kiisu on pärit Tallinna uulitsatelt. Kust ja kuidas ta sinna sattus pole teada, kuid leidmise hetkel oli tema vasak esimene käpake kohutavas seisus. Arstide arvates oli seda keegi korralikult purenud, sellest andsid tunnistust sügavad augud käpa sees, mis kuidagi paraneda ei tahtnud ja mis tegid kiisule kohutavat valu, nii et ta seda käppa puutudagi ei lubanud. Paraku polnud sellise vigastuse ravimine kodustes tingimustes enam võimalik ja nii sõitis Moscato nädalaks kliinikusse statsionaarsele ravile. Kogenud arsti käe all hakkas peagi käpp paranema ning noorhärra naases minu juurde tagasi järelravile kuni lõpliku paranemiseni. Täna on see vaid kole mälestus minevikust.
Kuid käpp polnud Moscato ainus mure. Usaldamatus inimese vastu, pani teda kassitoas vaikselt kavandama põgenemisplaane, mille ta ka ühel ööl täide viis. Võite vaid aimata, milline ehmatus see oli kui ma tema kadumist märkasin. Midagi sellist pole varem minu hoiukodus ju juhtunud. Loomulikult alustasin kohe otsinguid, aga suur oli minu rõõm kui me Moscatoga õues kohtusime. Sealt ta tuli, mjaugudes ja saba seljas otse minu juurde ning ma viisin ta tagasi kassituppa. Ka see on nüüd vaid kole mälestus minevikust.
Kokkuvõttes on Moscato läbinud totaalse muutuse, ta on rahulikum ning leplikum ja kuigi praegu on kassipoiss vaid minuga harjunud, tunneb ta külaliste vastu juba suurt huvi. Mina usun, et tema õige inimene tunneb ta kohe ära ning saab omale maailma parima sõbra Moscato näol. Tuleb vaid talle aega anda kohanemiseks.
Moscatole on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning oma päriskoju minemist ei takista miski. Kui sul tekkis huvi Moscato vastu või lisaküsimusi, siis palun kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning ma hea meelega vastan sulle.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!