TAGASI - Leidsin kodu

Minna

19.01.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.09.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

See pisipiiga on Minna ja pärit on ta Paldiski kolooniast. Tema sugupuu on meile tegelikult hästi teada, kuid halbade asjaolude kokkulangemise tõttu ei saanud me õigel ajal selle jätkumisele piiri panna. Lähemateks sugulasteks on Minnale minu endised hoiulised Ramon ja Meeri. Nende õde oli Minna vanaema, kes kahjuks meie käest putku pääses ja nii see liin edasi läks. Minna vanaema on tänaseks kadunud, ilmselt hukkunud, kuid oma tütred (Minna ema ja tädi) tõi ta tagasi lapsepõlvemaale, kus me saame olukorraga paremini tegeleda. Kokku on neil kahe peale neli väikest poega, kellest Minna on kõige väiksem.
Minna harjus hoiukodus inimesega üsna kiiresti, sest ta oli leides vast alles 2-3-kuune tita ja polnud veel õppinud inimest väga kartma. Kuigi süles istuda ta väga ei tahagi, suhtub ta paidesse ja sügamisse vägagi positiivselt ja laseb nurrumootoril uhkelt kõlada. Pigem meeldib talle ringi tuisata, mänguasjadega mängida, suletutti püüda ja muid kassipojale omaseid toimetusi ette võtta.
Arstid tal suuremaid tervisemuresid ei leidnud, väikesed ümmargused silmakesed olid vaid vesised. Toatingimustes on kõik aga korda saanud ja ka esmane vaktsiingi juba tehtud.
Minna otsib nüüd oma päriskodu, kus suureks sirguda. Kui tekkis kassiplika vastu huvi, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.