TAGASI - Otsin Kodu

Minerva

10.03.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.01.2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Minerva ehk Big Mama nagu kohalikud teda kutsusid, on pärit Riisipere kolooniast. Õigemini oligi ta koloonia peategelane. Inimeste suhtes umbusklik, ettevaatlik ja kaval kassiproua jõudis ilmale tuua kolm pesakonda, enne kui ta lõpuks kätte saadi ja kolooniale punkt pandi.
Minerva ei olnud sugugi leplik kiisu, ka hoiukodus näitas ta kogu oma olemusega välja kui pettunud ta inimestes oli. Võttis väga kaua aega, et ta lõpuks hakkas taipama, mis on paikäsi ja mis on headus. Vaikselt tekkis usaldus ja hirmud taandusid, Minerva hakkas ennast vabamalt ja ohutumalt tundma. Paide nautimisega hakkas vaikselt nurrumootorgi lõpuks tööle.
Kahjuks on läbielamised jätnud siiski oma jälje ja kassiproua igaühele kohe oma sõprust ning usaldust välja näitama ei tule. Ka on käpake väle käima kui miski pole meelepärane.
Big Mama on valmis minema koju, kus ta saab rahulikult oma asju ajada ja soovi korral paisid nautida. Teiste kassidega pole Minerval probleeme, ehk olekski sobivam kui uues kodus teda mõni sõber ees ootaks. Kui sa tunned, et oled valmis pakkuma pisut iseloomuga kiisule kodu ning tegema pingutusi tema usalduse võitmiseks, siis palun saada kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu. Ka Minerva väärib hoolivat kodu ning armastavat pererahvast!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!