TAGASI - Leidsin kodu

Mia

24.12.2018
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.09.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tere, olen Mia – aastane kassiplika, hästi õrn, väike ja armas. Olen nii nunnu ja sõbralik – tahan kogu aeg pai saada ja hõõrun aina vastu su jalga, ainult süles kinni mulle eriti ei meeldi olla. Mulle meeldivad väga teised kiisud – lausa nii palju, et tahan pidevalt kellegi kaisus magada.

Olen oma lühikese elu jooksul pidanud juba palju kaotusi üle elama – nimelt oli minu emmel Gerdal lausa seitse nunnut pojakest, ja minul seega kuus toredat õde-venda, aga tänavaelu oli mu emale nõnda rängalt mõjunud, et pojad olid väga nõrgad – ellu jäime vaid mina ja mu vend Axel. Axel on juba ammu päris oma kodus, aga mina olin pikalt kehvake ja nõrga tervisega. Käisin muudkui kliinikus ja kliinikus, kuni saingi lõpuks terveks! Kõik haigused ja ebameeldivad protseduurid on nüüd möödas ja neist on jäänud vaid hägune mälestus.

Mul on tehtud ka kõik protseduurid – olen steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud parasiiditõrje. Olen täiesti valmis kolima sinu koju ja südamesse – ainult kirjuta minu hoiuinimesele Gabrielile siia Facebooki või meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!