TAGASI - Leidsin kodu

Matu

02.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.08.2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Mina olen nimevahetuse läbi teinud kassipoiss Matu, sain toreda pehme nime nagu mu kasukaski ning tasapisi meelitati ka see pehmem iseloomupool minust välja. Kõige selleni jõudmine on aga läinud üle kivide ja kändude, hirmu ja valu ning seene ja katku. Võite aimata, et see tee ei ole olnud lihtne ega lühike.
Päris väiksena elasin ma tänaval ja sealt sattusin ma ühte hoiukoju. Mind pisteti puuri ja hakati sotsialiseerima. Aga mulle ei meeldinud, et mind torgitakse ja sain väga kurjaks. Susisesin ja virutasin käpaga ja hirmutasin inimesi ning olin väga stressis Mulle pandi nimeks Välk.
Kuna nad minuga enam hakkama ei saanud, siis otsustati mind teise hoiukoju viia. Enne pidin veel kliinikust läbi käima kontrollis. Seal aga avastati, et mul väga kõrge palavik ja ma olin nakatunud kassikatku. Lisaks oli veel seen. Mind jäeti ravile ja hakati jälle torkima, ma läksin veel kurjemaks, aga need inimesed mind enam ei kartnud. Nad ütlesid, et ma pean terveks saama ja siis ootab mind ees tore elu. Saingi terveks ja nii ma lõpuks jõudsin Gabrieli juurde hoiukoju.
Siin on tõesti väga tore olla ja mul on palju sõpru, aga tegelikult ma igatsen ikkagi juba päris oma kodu, oma inimest. Vahel mulle tulevad hirmud tagasi ja siis ma muutun pahuraks, aga usun, et kuskil on ka selline kodu, kus minu hirme mõistetakse ja antakse mul aega sellest üle saada.
Mul on kõik vajalikud protseduurid tehtud ja võiksin vabalt juba oma koju sõita. Kui sa hea inimene arvad, et ma võiksin sinu lemmik ja sõber olla, siis anna sellest teada minu hoiuperemehele meiliaadressil kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule minuga tutvuma!

 

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku mulle kodu!

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!