TAGASI - Otsin Kodu

Maria

25.05.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.07.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kolmeliikmeline kassipere – ema Maarja koos tütrekeste Marie ja Mariaga – saabus minu juurde ühel hilisõhtul üsna ootamatult. Nad püüti kinni Viimsis ja taheti varjupaika saata, kuid viimasel hetkel otsustati ümber ning kiisud toodi minu juurde hoiukoju.
Mõne päevaga sai aga selgeks, et 3 – 4 kuu vanuste pojakeste tervisega on midagi pahasti ja nad vajasid statsionaarset ravi. Neid vaevas sooltepõletik ja vereanalüüs näitas aneemiat. Õnneks paranesid mõlemad jõudsalt ja nüüd on see kõik minevik ning plikatirtsudest on tänaseks sirgunud noored kassineiud. Tegelikult on plikad nii sarnased, et tihtipeale ajan nad isegi segamini.
Maria oli väiksena üsna äkilise iseloomuga, susin ja käpalöök oli kerge tulema. Kasvades läks iseloom küll pehmemaks, kuid päris paikiisu ta veel siiski pole. Maria veedab oma aega nüüd suures kassitoas ja tema meelistegevus on kassirattal jooksmine. Ta teeb seda nii tihti ja nii energiliselt, et lust vaadata ning sellega on ta säilitanud ka kindlasti oma saleda figuuri.
Üks iseärasus on tal veel, Maria nimelt armastab jutustada. Ta vaatab sulle sügavalt silma ja räägib siis oma muljeid, aga seda peab juba ise tulema vaatama ja kogema.
Mariaga saab tulla tutvuma kui sa kirjutad oma soovist meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!