TAGASI - Otsin Kodu

Marie

23.05.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.07.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Marie on pärit Viimsist ning kuulub kolmeliikmeline kassipere hulka. Koos oma ema Maarja ning õe Mariaga pääses ta viimasel hetkel varjupaika minemisest ning jõudis minu juurde hoiukoju. Üsna varsti märkasin, et 3 – 4 kuu vanuste pojakeste tervisega on midagi valesti ning saatsin nad kiiresti kliinikusse kontrolli, kuhu nad jäeti mõneks ajaks ravile ja jälgimisele. Neid vaevas sooltepõletik ja aneemia. Õnneks paranesid mõlemad ning plikatirtsudest on tänaseks sirgunud noored kassineiud. Tegelikult on Maria ja Marie nii sarnased, et ma ajan neid pidevalt segamini. Üks nipp muidugi on, kuidas neil vahet teha. Maria armastab „rääkida“, Marie seda ei tee. Veel!
Marie oli väiksena rahulikum, susinat küll oli, aga vähem. Kassitoas meeldib Mariele rohkem teiste kiisude seltsis aega veeta ja kaissu pugeda. Inimese tegemisi vaatab ja uudistab pigem eemalt. Kui maiust või süüa pakun, tuleb julgelt koos teistega lähemale. Vahel õnnestub nii talle paigi teha.
Hiljuti õppis ka Marie jooksurattal lippamise selgeks, nüüd teevad nad seda õega kordamööda. Paraku ei ole suures kassiseltskonnas võimalik igale kiisule pakkuda nii palju individuaalset tähelepanu kui ta vajaks. Areng toimub palju kiiremini omas kodus omade inimestega, kus ei pea tähelepanu pärast mitmekümne teise kassiga võistlema. Mariega saab tulla kohtuma ja tutvuma, aga enne palun saada kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepi külastuseks aeg kokku.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!