TAGASI - Leidsin kodu

Margo

23.12.2018
Liik: Kass
Sünniaeg: Ca 2014
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Margo on imekauni kolmevärvilise kasukaga umbes 4-aastane kiisupreili. Ta on leitud ühest Narva bussijaamast haige ja nohusena. Hoiukodus sai Margo ravi ja hoolt, nüüdseks on kõik hädad ja haigused unustatud ning see kaunis ja sõbralik kiisu otsib kodu, kuhu ta võiks päriseks jääda.
Millist kodu Margo siis leida loodab? Kuna ta on täiesti julge ja inimlembene kiisu, ei ole ta tegelikult üldse nõudlik – sobib nii lastega pere, kus pisikesed käed teda iga päev hellitada tahaksid ja kus mängukaaslastest poleks kunagi puudus, kui ka rahulikum kodu, kus pereliikmeteks vaid täiskasvanud. Teiste kassidega saab preili Margo väga hästi läbi, nii et tal oleks hea meel ka neljajalgse kaaslase üle, kelle kaisus vahel magada. Oluline on vaid see, et inimestel jaguks iga päev tema jaoks paisid ja tähelepanu, sest inimeste seltskonda tahab kiisu väga-väga. Päris süleloom ta ei ole, kuid kompenseerib selle kuhjaga oma kuldse iseloomu ja armastusega!
Iseloomult on Margo pigem rahulik, kuid nagu noortel kassidel ikka, on temalgi vahel aktiivsemad mängutuurid. Kõik me tahame ju lõbutseda!
Margo on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibitud ja saanud korralikult parasiiditõrjet. Kui soovid talle kodu pakkuda, kirjuta kodu@gabrieliloomadeelu.eu! Margo ootab.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!