TAGASI - Leidsin kodu

Margarita

15.10.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.06.2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Vahepeal tuleb uute kasside sekka meelde tuletada ka neid, kes juba pikalt siin olnud ja ikka veel endale kodu leidnud pole. Üks selline näide ongi 2-aastane must kaunitar Margarita – kassipreili, kes sai päästetud Paldiski tänavatelt 2016. aasta jõulueelsel ajal. Koos temaga tuli minu juurde ka Ramon, kes praeguseks juba pikalt oma kodus elanud on.
Margaritat pole keegi märganud seetõttu, et külaliste saabudes poeb ta alati välkkiirelt peitu – nii suur on ikka veel hirm inimese ees. Pantripreili laseb end ära meelitada vaid kanafileega. Kui seda pakkuda, tuleb ta ligi ja laseb vahel ka pai teha. Tuleb aga arvestada, et Margarita on nn projektikass – tema usalduse võitmiseks kulub kindlasti aega ja päris sülekiisuks ei pruugi ta kunagi muutuda. Kindel on aga see, et kui ta saaks suurest kassikambast päris oma koju oma kindlate inimeste sekka, toimuks ka areng palju-palju kiiremini.
Ehk jääb see imeilus kuldsete silmadega neiu kellelegi just silma ja soovib talle pakkuda rahulikku kodu, kus ollakse valmis talle palju tähelepanu pöörama? Margarita jääb igatahes lootma ja kirju ootama. Kui sa tunned, et oled valmis pakkuma pisut arale kiisule kodu ning tegema pingutusi Margarita südame võitmiseks, siis palun saada mulle kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!