TAGASI - Otsin Kodu

Marcy ja Darcy

02.05.2024
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.08.2023
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kodu otsivad punased kassitüdrukud Marcy ja Darcy!

Kolm noort kassikest – Marcy, Darcy ja Jefferson – leiti Vaimõisast, suure maantee äärest ühe eramaja lähedalt. Majaperenaise sõnul sinna on ennegi talle kasse ja koeri toodud ja kolm hüljatud kiisut ongi tema juures kodu leinud – kuut suud toita käib aga ilmselgelt juba üle jõu. Nii need kolm tegelast (kaks punast tüdrukut Marcy ja Darcy ning mustvalge poiss Jefferson) minu juures peavarju leidsidki.

Marcy’le ja Darcy’le otsin nüüd ühist kodu, kuna nad hoiavad turvakodus väga kokku ning süda ei lubaks neid lahutada. Nad magavad koos, mängivad koos, koos käivad söömas – kõike teevad koos. Marcy ja Darcy küll pelgavad veel võõraid, kuid minuga on nad täiesti sõbrad, ja saavad sõbraks ka oma uue pererahvaga. Mõningase kohanemisperioodi järel on nad suured nurrumootorid – paitamise peale käivitub suur nurr, sügamine ja silitamine meeldib hullupööra ja seda lausa nõutakse! Mõlemad on ka suured jutustajad, eriti muidugi siis, kui neil on aeg konservi saada. Muidugi on nad ka väga mängulised, ajavad mänguasju taga ja mängivad suletutiga.

Nad on hetkel 10-kuused, steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud korrapäraselt parasiiditõrjet. Kui kiisutüdrukute lugu sind kõnetas, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!