TAGASI - Otsin Kodu

Maarja

29.08.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.01.2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Täna tahab ennast teile tutvustada Maarja – umbes  7-aastane kassiema, kes saabus minu juurde 4 aastat tagasi Viimsist. Tema kaks pojakest – Maria ja Marie – olid algul väga haiged ja viibisid kliiniku statsionaaris. Nüüdseks on kassipere terve, kuid ühtki kodupakkumist pole neile kahjuks tulnud.
Algul oli Maarja äärmiselt hirmul, susises ja lõi käpaga. Praeguseks on ta rahunenud ja võib öelda, et on pigem leebe ja uje – hoiab inimestest eemale, lastes vahel harva ka pai teha. Külalisi jälgib ta eemalt, lemmikud magamiskohad on aknalaual päikeselaigus. Teiste kassidega on Maarja suhted head – nendega mängitakse ja magatakse kaisus.
Omas kodus oleksid Maarja edusammud inimestega kordades kiiremad. Arglikul kassil on vaja inimese pidevat kohalolekut ja suuremat individuaalset tähelepanu, kui mina siin kassitoas teiste kõrvalt pakkuda suudan.
Maarjale on tehtud kõik vajalikud protseduurid – ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud korrapäraselt parasiiditõrjet. Kui tunned, et sooviksid seda kolmevärvilist iludust oma parimaks sõbraks taltsutada, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!