TAGASI - Mälestame

Luna

10.06.2020
Liik: Kass
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Hoiukodus on lein. Meie seast on lahkunud Luna.

Tean, et paljud mu lehe jälgijad mäletavad teda. Luna saabus minu hoolde peaaegu täpselt aasta tagasi, eelmisel jaanipäeval. Ta oli leides ülimalt halvas seisus, juba üsna vana ja raskete tervisemuredega, kliinikus diagnoositi krooniline neerupuudulikkus.
Terve selle aja on Luna tegelikult elanud Tallinnas hoiukodus, et arstiabi alati kättesaadav oleks. Hoiukodu on tema eest pühendunult hoolitsenud ja talle parimat vanaduspõlve võimaldanud. Kuid neeruhaige kass on alati risk. Lunal oli mitmeid tervisekriise. Tema raviarst suutis kiisu siiani alati surmasuust tagasi elule aidata ja üles turgutada, kuid me teadsime kogu aeg, et lõputult see kesta ei saa. Nädalavahetusel läks Luna seisukord nii hulluks, et midagi polnud enam teha…

Soovin südamest tänada hoiukodu, kes Lunat armastas, ravis ja kaitses, ja doktor Julia Kuhtat Vilde tee loomakliinikust, kes Luna jaoks alati olemas oli ja tema enesetunnet nii heana hoidis, et kiisu sai elu lõpus veel muretut toaelu nautida.

Soovin tänada annetajaid, kes Lunale ravi ja hoolitsust võimaldasid, kes talle südamest kaasa elasid ja alati temast uudiseid ootasid.

Armas Luna. Pilvepiiril on sul pehme ja hea, enam ei pea sa saama tüütut ravi ja taluma halba enesetunnet. Me ei unusta sind kunagi, kullake.