TAGASI - Otsin Kodu

Lorelai

01.09.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 27.04.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kodu otsib kaunis ja sõbralik 4-aastane kiisupreili Lorelai!
Lorelai saabus minu hoole alla sel kevadel Sipa külast.
Samast kandist päästsin eelmisel aastal veel seitse täiskasvanud kassi, kellest ühel sündis varsti ka neli poega – arvasin, et sellega sai koloonia likvideeritud, kuid eksisin!
Anti teada järjekordsest abivajajast, tiinest Lorelaist. Turvakodus sündis tal 27. aprillil neli poega, kellest kaks on nüüdseks ka päriskodud leidnud.
Lorelai on üks suurima muutuse läbinud kassikesi. Saabudes oli ta tige kui herilane, kõik lähenemiskatsed lõppesid minu jaoks katki hammustatud ja kriibitud kätega. Esialgu ei saanudki teha muud kui kiisuga vaikselt jutustada ja talle sügavalt silma vaadata. Ajapikku hakkaski ta leebumise märke näitama ja ise tähelepanu otsima.
Nüüdseks naudib Lorelai paitusi ja hellitusi väga. Ta lubab end isegi sülle võtta. Ka teiste kassidega on läbisaamine hea, enamasti ongi ta kellegi seltskonnas.
Võõraste inimestega on Lorelai veel häbelik ja uues kodus läheb harjumisega kindlasti aega. Aga harjub ta igal juhul, seda võin lubada! Ja see on parim tunne maailmas, kui arglik kass sind usaldama hakkab!
Lorelail on tehtud kõik protseduurid: ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud korralikult parasiiditõrjet.
Kui oled valmis ühele häbelikule kiisupreilile oma südame avama, võta palun ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!