TAGASI - Leidsin kodu

Loreen

12.04.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 14.07.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Loreen on pärit suurest Anija kassikolooniast. Kohalikud inimesed arvavad, et ta on üks Pamela kadunud poegadest, kes püüdmise ajal minema lipsas, kuid kellel õnnestus siiski ellu jääda ja suureks kasvada. Olgu kuidas on, igal juhul ilmus see nääpsuke kiisu täiskasvanuna ühel päeval inimeste suvilasse, kust ta ikkagi kinni püüti ja turvakoju sõidutati. Loreen ei olnud sellise saatuse pöördega sugugi rahul ja tõelise metsakiisuna ta seda ka igal moel välja näitas. Tema taltsutamine ja rahustamine võttis parajalt aega, kuid viimaks hakkas vaev end ära tasuma.
Täna veedab Loreen oma aega kassitoas, teiste kiisude seltsis. Metsikusest ei ole jälgegi enam järel, pigem on ta veidi vaikne ja uje. Ta ei peida end kaugemasse nurka ega poe peitu, kui inimene läheneb, vaid jälgib rahulikult kassitoas toimuvat mõnest pesast. Kui kassituppa tuuakse midagi uut ja põnevat, ilmub ka Loreen koos teistega olukorda hindama ning asju üle kontrollima.
Paidega läheb veel muidugi aega, aga vahel on ka see juba õnnestunud. Oma kodus, oma inimesega läheks olukord kindlasti kiiremini edasi, sest uudishimu ja huvi on Loreenil täiesti olemas.
Kui see mini-kiisu Loreen sinus huvi äratas, siis palun kirjuta kodu@gabrieliloomadeelu.eu!